Kelebekler Vadisi’nde 199 bin liraya daire

Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir’de yapılan Kelebekler Vadisi’nde konut fiyatları 199 bin liradan başlıyor, 690 bin liraya kadar çıkıyor.

Ağustos 2009 tarihinde inşaatına başlanan Kelebekler Vadisi’nde teslimler Nisan 2011’de yapılacak. Proje toplam 71 bin 700 metrekarelik alana kuruluyor. Toplam inşaat alanı ise 38 bin 156 metrekare.

Dörder katlı sekiz blokta yer alan toplam 84 daire ve ayrıca 82 villanın bulunduğu projede alanın yüzde 84’ü yeşil olarak planlandı.

Dairelerin alanları 120 ile 177 metrekare arasında, villaların alanları ise 324 ile 371 metrekare arasında değişiyor.

Kelebekler Vadisi’nde sosyal donatılar arasında açık yüzme havuzları, tenis kortu, mini futbol sahası, basketbol-voleybol sahası, yürüyüş ve dinlenme alanları, fitness salonu, çocuk havuzları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Proje Hakkında
Bahçeşehir’in yeni gözdesi Kelebekler Vadisi; “Az Katlı Yatay Yaşam Konsepti” sloganıyla yüksek katlı yaşamdan bunalanları kendine çekmeye devam ediyor.

Mimart Yapı tarafından Bahçeşehir’de yapımına devam edilen ve sadece 166 ailenin yaşayacağı butik bir proje olma özelliğini taşıyan Kelebekler Vadisi, doğa ve yeşil ile iç içe yaşamayı seven ailelerin tercihi oluyor.

Lokasyon
Kelebekler Vadisi, düzenli yapılaşması ile son yılların en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Bahçeşehir’de yer alıyor. Tem otoyolu Ispartakule gişelerine 8 dakika mesafede yer alan proje, şehrin karmaşasından uzak ancak tüm imkânlarına yakın olmak isteyenlerin yeni adresi.

Proje Künyesi
Kelebekler Vadisi’nde 71.491m2 alan sadece 166 aileye ayrıldı. Tamamı tripleks olan 82 özel villa ve sadece 4’er katlı 8 blokta yer alan toplam 84 özel dairesiyle Kelebekler Vadisi doğal bir yatay yaşam alanı.

Yatay Yaşam Konsepti
Yüksek katlı bloklardan ayrışmış yapısıyla Kelebekler Vadisi’nde binaların gölgesinden uzak bir yaşam sürmeniz hedeflendi. Kalabalık sitelerin aksine, özlenen komşuluk ilişkilerini bu projeyle yakalamanız mümkün.

Açık Alan
%84’ünün açık alanlardan oluşması sayesinde bu projede yaşayanlar nefes aldıklarını hissedebilecekler. Açık yüzme havuzları, tenis kortu, mini futbol sahası, basketbol-voleybol sahası, yürüyüş ve dinlenme alanları, fitness salonu gibi aktivite alanları projede yaşayanları dolu dolu bir sosyal hayata davet ederken, çocuklar da unutulmadı. Çocuk oyun alanları ve çocuk yüzme havuzları gibi detaylar onların da keyifli vakit geçirebilmesi için planlandı.

Bahçe
Kelebekler Vadisi’nde evlerin %68’inin bahçe kullanımı var ve bu nedenle bahçe hayatı oldukça yoğun. Toprağa basarak yaşamayı, yeşili ve doğayı sevenler burada vazgeçemeyecekleri bir yaşam alanı ile tanışıyorlar.

Panoramik Manzara
İki amfi tiyatronun sırt sırta vermiş şekli olarak tasarlanan benzersiz arazi yapısıyla, Kelebekler Vadisi’nde her evin kendine özel bir manzarası ve konumu var. Oldukça geniş bir bakış açısı elde etmenizi sağlayan bu detay ile görsel olarak tamamen özgürsünüz.

Mimari
Hem daire hem de villaların iç mekânlarında konfor ve estetik bir araya getirildi. Çağdaş mimari ile oluşturulan dış cepheler ahşap çizgilerle süslendi. Projede her evde balkon mevcut. Villa ve bahçe katı daireleri ise ayrıca teras alanlarına sahip.

Güvenlik
Kelebekler Vadisi’nin önceliği size her anlamda güvenli bir yaşam sunmaktır. Deprem güvenliği için radye temel uygulanan projede, aile güvenliğiniz için güvenlik duvarları, 24 saat kontrollü tek giriş-çıkış noktası, güvenlik personeli ve güvenlik otomasyon sistemleri gibi tüm detaylar düşünüldü.

Hem aracınızın güvenliği, hem de çocukların site içerisinde güvenle hareket etmeleri için villalara ait 2’şer adet, dairelere ait 1’er adet otopark imkânı ve misafir araçlar için ek otopark imkanı bulunmakta.

Konut Tipleri
2+1, dört farklı 3+1, 4+1 ve üç farklı villa seçeneğinin bulunduğu projede toplam dokuz tip konut bulunuyor.

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Biçimleme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi

Anket

Oturduğunuz ev size mi ait?: